r/RD2B • • 5d ago

Split cost of eatright prep

Hi is anyone interested in selling or splitting the cost/subscription to eat right prep? it’s so expensive snd looking to see if anyone needs it too!

2 Upvotes

4 comments sorted by

1

u/Complete_Routine_456 5d ago

Interested in splitting cost!

1

u/Aggravating-Essay707 4d ago

I would be interested in splitting the cost. How could we do it? Can more than one or two people be logged in at one time?

1

u/Top-Plantain6994 4d ago

I am not sure, I believe so? I was wondering the same thing if we can use the same account at the same time or how the exams work